OPEL KADETT odinis salonas

OPEL KADETT odinis salono apsiuvimas šviesios spalvos oda su juodais viduriais. Gavosi prabangus sportinis variantas. Greitai ir kokybiškai remontuojame OPEL KADETT  automobilių salonus. Taip pat autobusų, laivų, traktorių sėdynes. Dirbame su medžiagom, oda ir odos pakaitalais, parenkame pagal katalogus, neturint vietoj medžiagos ar odos pagal spalvą užsakome. Išrašome sąskaitas.

Savo klientams siūlome pilną OPEL KADETT automobilių salonų taisymą, traukimą odą, siuvimą bei kitas paslaugas susijusias su automobilių salonais. Darbams naudojame tik aukščiausios kokybės natūralią ir dirbtinę odą, alcantara. Šiuo metu mes Jums galime pasiūlyti sekančias automobilių salonų taisymo bei siuvimo paslaugas: automobilių, mikroautobusų, autobusų salonų siuvimas natūralia ir dirbtine oda ar gobelenu, vairų, pavarų svirčių, durelių apmušalų ir kitų smukesnių detalių aptraukimas oda, išsidėvėjusių sėdynių remontas, SRS airbag dangtelių remontas ant vairo ar automobilio panelės (iššovusių Airbag panelių taisymas), panelių aptraukimas dirbtina bei natūralia oda, stogo apmušimų remontas, automobilių stogų traukimas alcantara ar kita kliento pasirinkta medžiaga, Laivu, kateriu salono atnaujinimas.

Atliekame įvairius sėdimųjų dalių ir panelių siuvimo bei restauracijos darbus ne tik anksčiau paminėtose transporto priemonėse, bet ir vandens motociklams, motociklams, kemperiams bei daugumai kitų transporto priemonių. Galime atlikti ir kitus OPEL KADETT „tiuningo” darbus Jūsų transporto priemonė salonui, jei čia neradote paminėtos Jums reikalingos salonų remonto paslaugos – susisiekite su mumis ir galbūt mes Jums galėsime padėti.

opel kadett salono apsiuvimas
opel kaddet sėdynės persiuvimas oda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *