SEAT Toledo sėdynių persiuvimas veliūru

Savo klientams siūlome pilną automobilių SEAT Toledo sėdynių persiuvimą veliūru, traukimą oda, siuvimą bei kitas paslaugas susijusias su SEAT Toledo automobilių salonais. Darbams naudojame tik aukščiausios kokybės natūralią ir dirbtinę odą, alcantara. Šiuo metu mes Jums galime pasiūlyti sekančias automobilių salonų taisymo bei siuvimo paslaugas: SEAT Toledo automobilių, mikroautobusų, autobusų salonų siuvimas natūralia ir dirbtine oda ar gobelenu, vairų, pavarų svirčių, durelių apmušalų ir kitų smukesnių detalių aptraukimas oda, išsidėvėjusių sėdynių remontas, SRS airbag dangtelių remontas ant vairo ar automobilio panelės (iššovusių Airbag panelių taisymas), panelių aptraukimas dirbtina bei natūralia oda, stogo apmušimų remontas, automobilių stogų traukimas alcantara ar kita kliento pasirinkta medžiaga, Laivu, kateriu salono atnaujinimas.

Atsinaujinkite techniką ir suteikite sau daugiau komforto. Teikiame traktorių, kombainų, krautuvų, sunkvežimių, automobilių sėdynių siuvimo paslaugas.
Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas – tokių kompanijų, kaip Spradling, Nevotex, Microfibres ir kt. Medžiagos importuojamos iš Vokietijos, Švedijos, JAV ir Italijos. Platus spalvų paletės ir tekstūros pasirinkimas. Medžiagos pritaikytos automobilių pramonei – yra atsparios trinčiai, chemijai ir pan.
Siuvimui naudojame naujas japoniškas kompiuterizuotas siuvimo mašinas, kas užtikrina aukščiausią kokybę, tolygias siūles ir įtempimą, ir užtvirtinimą. Viskas – dėl aukščiausios kokybės.

SEAT Toledo galinis pilkas veliūrinis salonas po apsiuvimo
SEAT Toledo durelių apmušalų aptraukimas pilku veliūru

One thought on “SEAT Toledo sėdynių persiuvimas veliūru

  1. Laba diena
    Kokia butu kaina darbams,Seat Toledo atrestauruoti sedines,ir duru elementus?
    pagarbiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *