Motociklų sėdynių restauravimas oda Enduro Čioperiai Streetai

Restauruojame nusidėvėjusias Enduro Čioperių Streetų, Naked Bike`ų, Motokrosinių ir kitų motociklų sėdynes. Atliekame įvairius sėdimųjų dalių ir panelių siuvimo bei restauracijos darbus ne tik anksčiau paminėtose transporto priemonėse, bet ir vandens motociklams, kemperiams bei daugumai kitų transporto priemonių. Galime atlikti ir kitus „tiuningo” darbus Jūsų transporto priemonė salonui, jei čia neradote paminėtos Jums reikalingos salonų remonto paslaugos – susisiekite su mumis ir galbūt mes Jums galėsime padėti.

Intensyviai eksploatuojant motociklą anksčiau ar vėliau nudėvimos ir motociklo sėdynė. Būtent, todėl laikui bėgant kiekvienam motociklui reikalingas sėdynės persiuvimas. Motociklo sėdynės pastoviai patiria didelius krūvius, todėl dažnai galime pamatyti suplyšusią odą, ar kitą medžiaga, kuria yra aptrauktos motociklų sėdynės. Būtent todėl motociklų sėdynių remontas yra gana populiari AutoApsiuvimas atliekama paslauga.

Motociklo sedynių restauravimas oda

SUSISIEKITE https://autoapsiuvimas.lt/kontaktai/

Autoapsiuvimas.lt

2 thoughts on “Motociklų sėdynių restauravimas oda Enduro Čioperiai Streetai

  1. Sveiki,

    Kawasaki KLE 500 1995 sesynė. Kiek kainuotų ja sutvarkyti/atnaujinti? Yra įplyšusi vienoje vietoje. Įplyšimo dydis apie 7-10cm. Tai sakykim visą persiųsti kiek kainuotų?

    Aivaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *